Muğla Makam Şoförü

Muğla Şoför ve Vale Kiralama Hizmetleri , Özel Şoför  ve Part Time Makam Şoförü Servisi Size Özel Çözümler Sunar.özeşoförkiralama

makamşoförüÜlkemizin ilk ve tek profesyonel  Şoför ve Vale Kiralama tasarlayan Acil Vale‘den yepyeni bir hizmet ister geçici yani part time ister kalıcı süreli olarak profesyonel şoför ve vale hizmeti kişiye, aileye, ve tüm ticari işletmelere özel paketlerle özel çözümlerle her zaman rakiplerinden bir adım önde ve sektöre yön vermeye devam etmektedir. Sektörde artan rekabet maalesef kaliteye yansımamış sadece arama motorlarına hitap etmekten öteye geçmemektedir.  Zaten bizimde gördüğümüz kadarı ile ya randevularına gitmemekte yada sorun çıkarmaktadırlar. Seçtikleri personellerinde çogunluğu üniversite öğrencisi harçlığını çıkarmaya çalışan gençler yada tecrübesi olmayan kişilerden seçmektedirler. Tamda bu noktada özenle seçilmiş kalifiye şoför ve vale ekibimizle gerek karlı zeminde, gerek sisli havada tecrübeli şoför ve vale ekibi ile gerek küçük araç gerek minibüs, otobüs, kamyon ve tır olmak üzere tam tekmil bir şoför ve vale hizmeti sunmaktadır.

Bşoförhizmekklogou anlamda hava şartlarının kötüleştiği dönemlerde işlerimizin düşmesini taleplerin azalmasını anlayışla karşılıyor ve bunu diğer firmaların hatalı personel seçimlerinden kaynaklı oldunu çok iyi biliyoruz.  Konuyu gerekli sosyal medyadada dile getirip sektördeki kalite çizgisini yükseltmek için elimizden gelen her şeyi yapmayı görev edinen Acil Vale zaten sektörün sosyal medyadaki en popüler firması olmasına rağmen sürücü kalitemizdende söz etmeye karar vermiş ve bu konuda elinden gelen tüm çabayı göstermeye gayret etmiştir etmiştir. Ancak halkımızın sosyal medyadaki gelişmeleri ne kadar takip ettiği yada iştirak ettiği ayrı bir konudur. Sizinde bildiğiniz gibi aracınızı ve gerek kendi canınızı gerek sevdiklerinizin canını teslim edeceğiniz şoför seçimi çok hassas bir iştir kaldıki kiralama konu olduğunda günün yada gecenin her hangi bir saatinde aramış olduğunuz firmanın size nasıl bir şoför yada vale tahsis ettiğinden habersiz kaderinize mahkum olmaktasınız. Biz Acil Vale olarak ilk başladığımız günden beri üst düzey kalitemiz ile kendimizden daima iyi yönde söz ettirmiş olmakla beraber farklı firmaların kullandığı katlanır motorsiklet yada vale motoru olarakta bilinen aletleri kullanmamaktadır. Hem kendi şoför ve valelerlimizin can güvenliği hemde sizin aracanınızın benzinle çalışan bu motorsikletleri aracınızın bağajına koymak sureti ile hem görsel hem hijyen olarak oluşturacağı kötü sonuçlardanda korumuş oluyoruz. Kaldıki spor tip lüx araçlarda bu motorları koyacak yerde olmadığı için bu tipte aracı olan şoför kiralama ihtiyacı hisseden araç sahipleri ise çözümü ya alkol aldıkları mekanların valelerini kullanmak zorunda kalıyorlar ki bu onlara oldukça pahalıya patlıyor yada alkollü veya araç kullanamayacak durumda araçlarını kullanıyorlar diğer bir çözüm ise yanlarında alkol almayan arkadaş taşımaları.

Firmamız Sizlere Bir İlk Olarak Belli Süreler İçinde Yada Dami Makam Şoförü Kiralama Hizmeti Sunmakta ve Bu Anlamda Bir İlke İmza Atmaktadır.

Makam şoförleri, hâl ve hareketleri ile yalnız işlerini yerine getirmemekte, işverenleri ve müşteriler ile etkileşimde bulunduklarından, kişi, işletme ve makam hakkında izlenimlerin oluşmasını da sağlamaktadır. Bu bağlamda mesleki başarının sağlanması, verimin artırılması ve gereken bakış açısının kazanılması amacıyla firmamız özel olarak yetiştirdiği şoförlerimiz kısaca aşağıdaki özelliklere sahip olarak eğitim vermektedir.

Htecrübelişoförassas olması gereken en önemli konu makam ve kurum temsilidir. Bunu yapabilmek için alması gereken önlemleri iyi algılamış, eğitim sırasında gerçekleştirilen role-play uygulamarında iyi performans göstermektedirler.

Makam şoförünün görevleri arasında, aracın genel kontrollerini yapmak, transfer edilecek kişi/kişileri karşılamak, aracın kapısını açmak, iniş binişlerde yardımcı olmak, bagajları almak, gidilecek yer, yol konusunda bilgi edinmek, uygun park yerlerinde beklemek, emniyet kemerlerinin takılı olup olmadığını kontrol etmek, hız sınırlarına ve trafik kurallarına uymak, aracın temiz ve düzenli olmasını sağlamak bulunuyor.

Makam şoförlerinin, işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak bu görevlerini yerine getirmesi gerekiyor.

Makam Şoförü, birden fazla şeye aynı anda dikkat edebilme yeteneğine sahip kıvrak zekalı, pratik insanlar olmalıdır. Çünkü makam şoförlüğü çok fazla stres ve tehlikeyi beraberinde getiren bir meslektir.

Görev tanımını iyi hazmetmiş, olağan üstü durumlarda neler yapabilieceğini önceden hayal eden ve kendini hazırlayan makam şöförlerimiz mesleğinde oldukça eğitimli ve başarılı sürücülerdir. Sürüş, can ve mal güvenliği konusunda donanımlı, saldırı anında görevlerini iyi bilen, makam ve kurum temsiline önem veren makam şoförleri; Direksiyon Akademisi VIP Makam – Özel Şoför Eğitimi’nde yetişmektedirler.
Şoför ve vale kiralama hizmetleri
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s